برنامه دوچرخه سواری برای تازه واردین تحت Bike Host

این برنامه به تازه واردان اجازه میدهد تا با دوچرخه سواری به همراه مربیان که به طور منظم سوار دوچرخه هستند با محیط آشنا شوند.

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
05/01/1394 02:58
نوشته شده توسط Super User
بازدید: 1253

این برنامه به تازه واردان اجازه میدهد تا با دوچرخه سواری به همراه مربیان که به طور منظم سوار دوچرخه هستند با محیط آشنا شوند.

شرکت کنندگان در این برنامه در گروه های کوچک و بزرگ به همراه مربی به تمرین مهارت های ارتباطی خود و یادگیری در مورد فعالیتهای مدنی در حین دوچرخه سواری در تورنتو میپردازند. این امکان فرصتی عالی برای تازه واردان است تا ضمن به دست آوردن برخی از تجربه های کانادایی از فعالیت سالم در فضای باز نیز لذت ببرند.
در این برنامه یک نفر مربی است اما چه کسی مربی است؟ مربیان افرادیی فعال و علاقمند به این فعالیت هستند که از ساکنان تورنتو میباشند. آنها مهارت های ارتباطی قوی داشته و تمایل واقعی برای ایجاد یک محیط استقبال برای تازه واردین دارند. آنها باید به طور منظم دوچرخه سواری کرده و با خیابان های شهرآشنا باشند. مربیان مورد نیاز باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

افراد علاقمند میتوانند برای بهار 2015 جهت مربیگری ثبت نام کنند.

تازه واردان از اقصی نقاط دنیا میتوانند از این برنامه استفاده کنند. آنها باید از چند ماه تا 3 سال در کانادا زندگی کرده باشند، دوچرخه سواری بلد باشند، تا بتوانند دوچرخه ای را برای تابستان به امانت بگیرند ، اگر خود دوچرخه داشته باشند میتوانند از آن استفاده کنند. بسیاری از والدین دانش آموزان در مدارس ابتدایی و متوسطه تورنتو متقاضی این برنامه هستند.
اگر علاقمند به استفاده از این برنامه بوده و تازه وارد هستید این برنامه بزودی در بهار 2015 برای ثبت نام باز میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید.

یا این مطلب را بخوانید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید